AROMA HOME BASIC SPRAY 300mlIRYS Z BIAŁĄ RÓŻĄ
AROMA HOME BASIC SPRAY 300mlIRYS Z BIAŁĄ RÓŻĄ

AROMA HOME BASIC SPRAY 300mlIRYS Z BIAŁĄ RÓŻĄ

PŁY000443
9,67
Dostępny

Opis produktu

IRYS Z BIAŁĄ RÓŻĄ - ODŚWIEŻACZ POWIETRZA SPRAY 300 ml


Nic nie stoi na przeszkodzie, by własny dom zamienić w zaczarowany ogród pełen wonnych kwiatów! Romantyczny jaśmin, eteryczny irys oraz słodka mandarynka otwierają bramę do bajecznej krainy, w której nigdy nie pada deszcz, a niebo zachwyca swym błękitem. Pozwól sobie na relaks w tej czystej i świeżej atmosferze. Spraw, by na dobre zagościła w Twoim otoczeniu, zyskując uznanie domowników i gości.

Nadaj niepowtarzalny klimat magicznym chwilom. Rozkoszuj się świeżym, długotrwałym aromatem. Ciesz się subtelnymi nutami zapachowymi zainspirowanymi naturą. Dzięki wysublimowanej formie oraz starannie dobranym materiałom, odświeżacz w spray błyskawicznie uwalnia wspaniały aromat dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Połączenie substancji odświeżającej z wodą sprawia, że zapach jest subtelny i zmysłowy. 

Nuta głowy: zielone jabłko, skoszona trawa, mandarynka

Nuta serca: jaśmin, biała róża

Nuta bazy: irys, morski akord, piżmo

WAŻNE!

Nigdy nie rozpylaj sprayu na siebie - produkt nie jest przeznaczony do pielęgnacji ciała i nie można traktować go jako perfumy. Nie spryskuj bezpośrednio tkanin i mebli. Nie rozpylaj sprayu na żywność. 


 
Powiadomienie o dostępności: AROMA HOME BASIC SPRAY 300mlIRYS Z BIAŁĄ RÓŻĄ

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie