Przenośny kompresor samochodowy / pompka z akumulatorem Baseus Dynamic Eye Inflator Pump CRCQB03-01

BAT000392
256,51
Dostępny

Opis produktu

Przenośny kompresor samochodowy  pompka z akumulatorem Baseus Dynamic Eye Inflator Pump CRCQB03-01

Przenośny kompresor samochodowy / pompka z akumulatorem

Baseus Dynamic Eye Inflator Pump CRCQB03-01 


umożliwia sprawne i szybkie pompowanie opony w samochodach oraz piłek, materacy itp.
wbudowany akumulator
automatyczne wyłączenie po osiągnięciu ustawionego ciśnienia
w zestawie adaptery do piłek i materacy

Niezawodna w każdej sytuacji

Minipompka Baseus to niezawodny towarzysz podróży. Dzięki niej już nigdy nie zaskoczy Cię brak powietrza w oponie czy piłce - błyskawicznie je napompujesz i ponownie zyskasz możliwość ich stosowania. Mierząca zaledwie 13 cm, oferująca inteligentny pomiar ciśnienia, wygodna w obsłudze i solidnie wykonana - stanowi doskonałą odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby i sprawdzi się w wielu zróżnicowanych scenariuszach. 

Szerokie możliwości zastosowania

Zawsze warto mieć przy sobie funkcjonalną, niewielką pompkę. Brak powietrza w oponie, kiedy akurat wybierasz się do pracy, problemy z dętkami rowerowymi podczas wycieczki lub nieodpowiednio napompowana piłka tuż przed ważnym meczem - to tylko kilka przykładów sytuacji, w których to praktyczne urządzenie może Ci się przydać. Z jej pomocą oszczędzisz sobie stresu i szybko pozbędziesz się problemów.

Zawsze z Tobą

Niewielka wysokość 130 mm i lekka waga sprawiają, że możesz wygodnie transportować pompkę i mieć ją zawsze pod ręką. Zmieścisz ją w torbie czy plecaku, a nawet w kieszeni. Dzięki temu z łatwością sprostasz nieoczekiwanym wyzwaniom.

Ciesz się kontrolą

Pompka wyposażona została w ekran LED, na którym wyświetlane są wyniki cyfrowych pomiarów ciśnienia. Urządzenie szybko i precyzyjnie mierzy tę wartość w czasie rzeczywistym, zapewniając Ci dostęp do niezbędnych informacji i pełną kontrolę.

Inteligentna praca

To nie wszystko! Urządzenie umożliwia również inteligentne pompowanie. Po prostu ustaw pożądane ciśnienie i pozwól pompce działać - po osiągnięciu wskazanej wartości, praca zostanie automatycznie przerwana. Z Baseus zyskujesz też możliwość ręcznego dostosowania ciśnienia. Wszystko to sprawia, że zawsze napompujesz opony dokładnie tak, jak trzeba i będziesz cieszyć się komfortową jazdą. 

Niezawodny silnik

Co odpowiada za niezawodne działanie urządzenia? Wykonany z miedzi, potężny, magnetyczny silnik. Gwarantuje on wyjątkową wydajność pompowania. Jednocześnie jest odporny na wysoką temperaturę, dzięki czemu nawet, gdy osiąga ogromne prędkości, nie grozi mu przegrzanie.

Dodatkowe źródło światła

Dodatkowym atutem urządzenia jest wbudowana niewielka lampka, która ułatwia pompowanie w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach. Dzięki niej nie musisz już korzystać z latarki czy szukać innego, dodatkowego źródła światła. Pompka doskonale sprawdzi się niemal w każdej sytuacji.

Bezprzewodowa i wydajna

2 wbudowane akumulatory litowe 18650 mAh zapewniają bezprzewodową, wygodną, a zarazem efektywną pracę urządzenia. Dzięki nim szybko napompujesz opony samochodowe 1,5 raza, dętki rowerowe 8 razy, a piłkę nawet 54 razy!

Wymienne końcówki zawsze pod ręką

Pompka wyróżnia się również przemyślanym designem. Wyposażona została w specjalną przestrzeń do przechowywania wymiennych końcówek, które znajdziesz w zestawie. Ich transport jest więc wyjątkowo prosty i wygodny - możesz mieć je zawsze pod ręką. Niezależnie od tego, czy zajdzie potrzeba napompowania piłki, opony samochodowej czy dętki rowerowej, Baseus oferuje Ci wszystkie niezbędne narzędzia.

Specyfikacja

Producent Baseus
Nazwa Dynamic Eye Inflator Pump
Model CRCQB03-01
Kolor Czarny
Wymiary 140x81x45 mm
Waga 450 g
Moc wejściowa 5V/2A
Natężenie maksymalnie 6A
Moc maksymalnie 45W
Czas ładowania ok. 3 h
Akumulator 2 x 18650, 2000 mAh każdy
Zakres ciśnienia 5-150 PSI
Temperatura działania -10-60°C
Powiadomienie o dostępności: Przenośny kompresor samochodowy / pompka z akumulatorem Baseus Dynamic Eye Inflator Pump CRCQB03-01

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie