Regał Magazynowy Heavy 180x90x50Regał Magazynowy Heavy 180x90x50 5półek 2000 kg

HAN00057
433,89
Zapytaj o dostępność i cenę

Opis produktu

Regały magazynowe

Wysokość
180 cm

Szerokość
90 cm

Głębokość
50 cm

Ilość półek
5

Nośność półki
400 kg

Wykończenie
ocynk

Rodzaj półki
płyta MDF

Zajmowana powierzchnia
skręcany

Grubość nogi
1,5 mm

Grubość blachy półki
1,5 mm

Nowoczesny Regał Heavy jest przystosowany do ogromnych obciążeń, spełniając oczekiwania najbardziej wybrednych osób. Ta potężna konstrukcja została opracowana w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi stuprocentowe bezpieczeństwo. W produkcji wykorzystano wysokojakościowe materiały, takie jak płyta MDF czy blacha stalowa. Na szczególną uwagę zasługują praktyczne wzmocnienia, dzięki którym Regał Heavy jest odporny na deformacje i zachowuje stabilność nawet przy maksymalnym obciążeniu. Pojedyncza półka może udźwignąć towar o wadze 400 kg.

Produkt jest świetną propozycją dla dużych magazynów, hurtowni, sklepów motoryzacyjnych, warsztatów samochodowych czy składowisk materiałów budowlanych. Jego estetyczny design stanowi dodatkową zaletę, która przypadnie do gustu każdemu klientowi. Dzięki temu regał może być wykorzystywany nawet w roli ekspozycyjnych stanowisk, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Produkt został wykończony z dbałością o szczegóły, zachwycając wysoką jakością wykonania.

Grubsza blacha oraz dwie poprzeczki wzmacniające pod każdą półką
W regałach serii HEAVY pod każdą z półek natrafimy na dwie poprzeczki wzmacniające, które w połączeniu z przetłaczaną blachą o grubości 1,5 mm przyczyniają się do tego, że każda z półek wytrzyma aż 400kg obciążenia. Regały HEAVY to asortyment dla naprawdę wymagających osób.
Śrubowy system mocowania półek

Półki regałów HEAVY mocowane są do nóg za pomocą śrub. Takie rozwiązanie sprawia, że nawet jeden, regał jest w 100% stabilny. Jeżeli nie posiadasz możliwości przykręcenia regału do ściany lub połączenia kilku z nich w szereg, z wielu przyczyn powinieneś zdecydować się na regał skręcany.
Łączenie nóg za pomocą śrub

Nogi regałów HEAVY łączy i stabilizuje stalowy kątownik, który przykręca się do nóg za pomocą czterech śrub. Niezawodny system montażu nóg zapewnia regałowi o wiele większą sztywność czy też stabilność porównując go w rozwiązaniem zupełnie bezśrubowym (zaciskowy).
Półki z płyty MDF

W regałach HEAVY jako wypełnienie półki zastosowaliśmy estetyczną i bardzo trwałą płytę MDF. Materiał ten jest materiałem ekologicznym, bezpiecznym dla człowieka i przyjaznym dla środowiska. Powierzchnia płyty jest zaskakująco gładka, co wyróżnia ją od mniej wytrzymałych płyt wiórowych. Klasa higieny E1.

Otwory montażowe
Dodatkowe otwory montażowe rozmieszczone są po dwóch stronach kątownika co można zobaczyć na całej długości nogi. Otwory na tylnej ściance spełniają się w funkcji przytwierdzania regału do ściany, zaś boczne otwory wykorzystasz do połączenia kilku regałów ze sobą, co jeszcze bardziej zwiększy ich stabilność.
Powiadomienie o dostępności: Regał Magazynowy Heavy 180x90x50Regał Magazynowy Heavy 180x90x50 5półek 2000 kg

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie